„ŻAK” CATERING Bożena i Krzysztof Maciejczyk
26-600 Radom ul. Kozienicka 97 B
kom. 0-602-37-57-13 lub 784-562-735

ŻAK” Catering  Bożena i Krzysztof Maciejczyk – NOWO  OTWARTY  Bar Restauracyjny STREFA  SMAKU-ul. Kozienicka 97 B /Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska/

Wigilia

 Wigilia 2016 – przykładowe zestawy

Z A P R A S Z A M Y
 IMG_0077
 IMG_0079
 
 
 

 

poleca dania na co dzień w swojej sali restauracyjnej /w bardzo przystępnych cenach// oraz organizację przyjęć okolicznościowych, do 70 osób na miejscu, tj. ul. Kozienicka 97 B oraz wielkich przyjęć w miejscu wyznaczonym przez Klienta oraz  na terenie Muzeum wsi Radomskiej -Dworek z XVIIIw. i ośrodku “Pod Brzozami”.
Oferujemy organizację i obsługę bankietów, konferencji, pikników, komunii, pożegnań, wesel, studniówek, i innych imprez plenerowych.
Jako bazę piknikową polecamy urokliwy ośrodek “Pod Brzozami” posiadający wiatę w stylu góralskim na 400 osób oraz   stanowiska grillowe i palenisko na zorganizowanie ogniska.
Dysponujemy salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt audiowizualny- na 150 osób.      

Jeżeli uwielbiacie Państwo świąteczny czas i spotkania z rodziną, ale nie macie czasu na świąteczne przygotowania to przychodzimy z pomocą. Uwolnimy Was od zmartwień, że dania mogą się nie udać lub nie będą smakowały, pieczone mięsa będą zbyt suche lub za słone , a ciasta nie wyrosną.
Żak” Catering zrobi to wszystko za Ciebie.
Nowa sala bankietowa Radom ul. Kozienicka 97 B w Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska (I piętro, wjazd i wejście od Zubrzyckiego).
Organizujemy przyjęcia plenerowe do 2000 osób w urokliwym ośrodku “Pod Brzozami”, który jest wyposażony w stanowiska grilowe. Możemy też zorganizować imprezę na terenie Muzeum Wsi Radomskiej
Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy potrafią wykonać specjalne dekoracje stołów bankietowych i pomieszczeń, dodatkowo zapewniamy sprzęt i fachową obsługę kelnerską. Menu jest każdorazowo uzgadniane z klientem.